Kontakt

Neka svaki kilometar ima priču

Auto Benussi d.o.o.

Home Kontakt info

VAMA NA USLUZI

Tvrtka Auto Benussi d.o.o. ovlašteni je zastupnik i serviser osobnih i lakih teretnih vozila brendova: Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Lancia, Mazda, Renault, Dacia, Nissan, Jaguar i Land Rover. Tvrtka je osnovana u veljači 2005. godine sa sjedištem u Puli, te preuzima zastupništvo za Fiat, Alfa Romeo i Lanciu. Konstantnim praćenjem suvremenih trendova, ulaganjem u opremu i obuku kadrova te kvalitetnim i predanim radom povećava tržišni udio iz godine u godinu. 2015. godine preuzima zastupništvo za nova Renault i Dacia vozila, a od 01.06.2016. postaje i jedini ovlašteni prodajno servisni partner luksuznih brendova Jaguar i Land Rover za Republiku Hrvatsku. Poslovna misija tvrtke je udovoljiti zahtjevima svih kupaca te odgovorno i kvalitetno pratiti kupce tijekom eksploatacije vozila.


FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, JEEP
+385 052 385 881
fiat@autobenussi.hr
Mutilska 60, 52100 Pula

Radno vrijeme:

Prodaja vozila PON - PET od 08:00 do 19:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

Servis PON - PET od 08:00 do 16:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

VODITELJ PRODAJNO-SERVISNOG CENTRA PULA

Denis Žumberac 052 385-881 / 886 : 095/336-6200

d.zumberac@autobenussi.hr

VODITELJ PRODAJE

Vedran Siljan 052/385-875 / 885 : 095/336-6100

v.siljan@autobenussi.hr

SERVIS

Vedran Buić 052/385-870

servis@autobenussi.hr

REZERVNI DIJELOVI

Ivan Komparić 052/385-882 /884

i.komparic@autobenussi.hr

VULKANIZER

052/385-873

vulkanizer@autobenussi.hr


MAZDA
+385 052 385 875
mazda@autobenussi.hr
Mutilska 60 , 52100 Pula

Radno vrijeme:

Prodaja vozila PON - PET od 08:00 do 19:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

Servis PON - PET od 08:00 do 16:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

VODITELJ PRODAJE

Vedran Siljan 052/385-875 / 885 : 095/336-6100

v.siljan@autobenussi.hr

VODITELJ SERVISA

Vedran Buić 052/385-870 : 095/336-6300

servis@autobenussi.hr

REZERVNI DIJELOVI

Ivan Komparić 052/385-882 / 884 : Fax: 052/385-889

i.komparic@autobenussi.hr

PRODAJA VOZILA

Alen Krga 052/385-875 / 885 : 099/383-7514

alen.krga@autobenussi.hr


RENAULT, DACIA, NISSAN
+385 52 385 405
renault@autobenussi.hr
Industrijska 2D , 52100 Pula

Radno vrijeme:

Prodaja vozila PON - PET od 08:00 do 19:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

Servis PON - PET od 08:00 do 16:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

VODITELJ POSTPRODAJE

Dalibor Cetina 052/385-402 i/ili 052/385-407

d.cetina@autobenussi.hr

PRODAJA VOZILA

Dario Verk 052/385-406

dario.verk@autobenussi.hr

VODITELJ SERVISA

Davor Šterpin 052/385-404 i/ili 052/385-408

servis.renault@autobenussi.hr

PRODAJA VOZILA NISSAN

Deniro Osmanović 052/385 410, 099/383-7513

deniro.osmanovic@autobenussi.hr

REZERVNI DIJELOVI

Matteo Komlenić 052/385-402 i/ili 052/385-407

dijelovi-renault@autobenussi.hr

PRODAVAČ REZERVNIH DIJELOVA

Nino Vlačić 052/385-402 i/ili 052/385-407

dijelovi-renault@autobenussi.hr

VULKANIZER

Toni Dumančić 052/385-873

vulkanizer@autobenussi.hr


JAGUAR, LAND ROVER
+385 1 646 3800
jaguarlandrover@autobenussi.hr
Ljubljanska avenija 1, 10000 Zagreb

Radno vrijeme:

Prodaja vozila PON - PET od 08:00 do 19:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

Servis PON - PET od 08:00 do 16:00 :: SUB od 08:00 do 13:00

JAGUAR, LAND ROVER PRODAJA VOZILA

Matija Bilić 01/6463-800 : 099/3892-411

matija.bilic@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER PRODAJA VOZILA

Hrvoje Sabolić 01/6463-800 : 091/2184-057

hrvoje.sabolic@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER PRODAJA VOZILA

Dario Rukljač 01/6463-800 : 099/3824-784

dario.rukljac@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER VODITELJ POST PRODAJE

Stjepan Zubčić 01/6463-800 : 099/4696-305

stjepan.zubcic@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER REZERVNI DIJELOVI

Andrija Studak 01/6463-800 : 099/4696-303

andrija.studak@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER SERVIS

Vedran Mamić 01/6463-800 : 099/4948-591

vedran.mamic@autobenussi.hr

JAGUAR, LAND ROVER SERVIS

Mario Matus 01/6463-800 : 099/4696-301

mario.matus@autobenussi.hr

Pula 052 385 886

Fiat, Alfa Romeo, Jeep

Pula 052 385-875

Mazda

Pula 052 385-405

Renault, Dacia, Nissan

Zagreb 01 646-3800

Jaguar, Land Rover

Ovlašteni zastupnik i serviser za vozila Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Lancia, Mazda, Renault, Dacia, Nissan, Jaguar i Land Rover. Centralna poslovnica:

  • Industrijska 2D , 52100 Pula, Hrvatska info@autobenussi.hr
  • +385-052-385-888 +385-052-385-889